Оголошення про конкурс для НУО

Subject: Оголошення про конкурс для НУО
Published: 30.09.2014
Status: closed
Deadline: 
20.10.2014

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів «Протидія торгівлі людьми в Україні (СТІР ІІ)», «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні (YCAT, «Програма протидії торгівлі людьми у Східній Європі.

МOM запрошує ГО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: реалізація адвокаційних проектів у рамках спільного проекту Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми «Посилення громадського контролю за формуванням, координацією та виконанням політики з протидії торгівлі людьми в Україні».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

 

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, (до уваги Ганни Антонової) до 20 жовтня 2014 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед заявниками.

 

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY