Оголошення про конкурс серед місцевих неурядових організацій (UA-2016-637)

Subject: Оголошення про конкурс серед місцевих неурядових організацій (UA-2016-637)
Published: 22.12.2016
Status: closed
Deadline: 
05.01.2017

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних місцевих неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту надання гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних засобів та зимових наборів населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України.

Період  реалізації проекту з лютого  2017 року по червень 2017 року.

МOM запрошує місцеві НУО, що діють на підконтрольній уряду території Луганської та Донецької областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них щодо реалізації проекту з надання гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних засобів населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на сході України. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.

Частина II. Форма проектної заявки НУО.

Частина III.  Бюджет проектної заявки – стандартна форма

Частина IV. Технічне завдання.

Частина V. Шаблон Угоди.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою: Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 18:00,  5 січня 2017 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати повну електронну версію заявки (формати word та excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 МВ) на адресу: iomkievtenders@iom.int. В темі електронного листа має бути зазначено номер тендеру UA1-2016-637. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед парнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY