ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (UA1-2015-838)

Subject: ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (UA1-2015-838)
Published: 26.08.2015
Status: closed
Deadline: 
15.09.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні», для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Cоціально-економічний розвиток громад,які приймають ВПО».

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в доларах США (завантажити)

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають надійти на адресу (власноруч або поштою) Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 15 вересня 2015 р. до 18:00. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру     UA1-2015-838 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Катерини Арданьян  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY