Оголошення про конкурс серед неурядових організацій, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2016-347)

Subject: Оголошення про конкурс серед неурядових організацій, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2016-347)
Published: 05.07.2016
Status: closed
Deadline: 
22.07.2016

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади, для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них (завантажити форму бюджету) з наступної тематики: проект «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах, щодо безпечної міграції та працевлаштування».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II. Форма проектної заявки НУО

Частина ІІІ. Бюджет проектної заявки

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, (до уваги Відділу закупівель) до 10.00 год 22 липня 2016 р. Також необхідно обов’язково надіслати електронну версію заявки за  адресою: iomkievtenders@iom.int, із вказівкою номеру та назви тендеру. Заявки, отримані пізніше зазначеного строку подання пропозицій, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру     UA1-2016-347.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int до уваги Ірини Мидловець (в темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  «Питання за запитом пропозицій UA1-2016-347, до уваги Ірини Мидловець»).

MОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

 

 

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY