Оголошення про конкурс в рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» (UA1-2015-345)

Subject: Оголошення про конкурс в рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» (UA1-2015-345)
Published: 20.07.2015
Status: closed
Deadline: 
14.08.2015

В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзі, та у рамках проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Японського Уряду, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ)

у партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром

оголошують конкурс

ПЛАНІВ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

ДЛЯ ГРОМАД-УЧАСНИЦЬ ПРОЕКТІВ

Діяльність у рамках проектів повинна відбуватися виключно на території громад у Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській та Одеській областях, а саме:

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівска, 8, м. Київ , Україна, з позначкою: заявка  UA1-2015-345 «Розвиток громад» , до 18:00 до 14 серпня, 2015.

Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Технічне завдання можна завантажити тут

Підтримка планів громад-учасниць проекту відбуватиметься у  відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед громадами.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY