Оголошення про пошук потенційних партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму (UA1-2016-286)

Subject: Оголошення про пошук потенційних партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму (UA1-2016-286)
Published: 25.05.2016
Status: closed
Deadline: 
07.06.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

МOM запрошує НУО з Києва, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Київської, Черкаської, Одеської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської, Сумської, Миколаївської  та Херсонської областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему професійного орієнтування, самозайнятості та мікропідприємництва для внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, а також супроводження бенефіціарів проекту у процесі працевлаштування, започаткування або розвитку власної самозайнятості чи власного бізнесу.

Остаточний відбір учасників залежатиме від наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та супроводження бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США. Завантажити форму бюджету 1 та форму бюджету 2.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.

Частина II-III. Форма проектної заявки НУО.

Частина IV. Технічне завдання.

Частина V. Шаблон Угоди.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 17:00, 7 червня 2016 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати повну електронну версію заявки (формати word та excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 МВ) за адресою: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити: UA1-2016-286 та тематику проекту (професійне орієнтування, розвиток самозайнятості та мікропідприємництва) та адресувати конверт до Відділу закупівель Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні. 

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  Питання за запитом пропозицій UA1-2016-286, для Віктора Фурсова / Ольги Боженко.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні
Програма надзвичайних ситуацій та стабілізації

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY