Тендер для здійснення поліграфічних послуг для потреб проекту MONITOR (UA1-2015-923)

Subject: Тендер для здійснення поліграфічних послуг для потреб проекту MONITOR (UA1-2015-923)
Published: 08.10.2015
Status: closed
Deadline: 
15.10.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для здійснення поліграфічних послуг для потреб проекту «Пілотна ініціатива моніторингу реадмісії в Україні і Пакистані (MONITOR відповідно до наданих макетів МОМ.

Попередній макет додається.

Перелік послуг наведено нижче:

No.

Послуга

Кількість

1.

Кольоровий друк блоку, 226 сторінок в форматі 70x100/16, крейдований матовий папір 130 г/м²

370 шт.

2.

Кольоровий друк обкладинки 4+0, крейдований папір 250 г/м², матова ламінація

3.

Скріплення блоку клеєм

 

МОМ залишає за собою право незначно змінювати параметри друку (наприклад щільність паперу або заміна матового ламінування на покриття захисним лаком і т.д.) і макет.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 15 жовтня 2015 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Ціни повинні бути вказані в гривнях без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-923 - Тендер для здійснення поліграфічних послуг для потреб проекту MONITOR» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8. 

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Сергія Солов’я (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти комерційні пропозиції, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі комерційні пропозиції в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY