Тендер на надання комерційних пропозицій щодо постачання дизельного палива з використанням паливних карток, або смарт карток, або паливних талонів і наявністю наступної мережі АЗС (EUBAM, tender #UA20-2014-261)

Subject: Тендер на надання комерційних пропозицій щодо постачання дизельного палива з використанням паливних карток, або смарт карток, або паливних талонів і наявністю наступної мережі АЗС (EUBAM, tender #UA20-2014-261)
Published: 18.12.2014
Status: closed
Deadline: 
26.12.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників пального до надання комерційних пропозицій щодо постачання дизельного палива з використанням паливних карток, або смарт карток, або паливних талонів і наявністю наступної мережі АЗС.

Лот №.

Специфікація

Кількіcть

1

Наявність АЗС в Одесі

9000

літр

2

Наявність АЗС в Котовську (Одеська область)

9000

літр

3

Наявність АЗС у місті Роздільна або Кучурган (Одеська область)

7000

літр

4

АЗС на автошляхах:

 

Одеса – Умань – Київ;

Одеса – Умань – Вінниця – Хмельницький;

Одеса – Умань –Немирів – Могилів-Подільський;

Одеса- Миколаїв- Кривий Ріг – Дніпропетровськ

5000

літр

 

Вимоги до паливних карток та смарт карток:

Облік повинен вестись в літрах. Термін дії карток - не меньше 6-и місяців.

Вимоги до паливних талонів:

Термін дії талонів - не меньше 6-и місяців.

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис пального, сертифікат якості пального, інформацію щодо наявності відповідної мережі АЗС разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ тощо) повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті до Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 15:00, 26 грудня 2014 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ (link) та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM постачання дизельного палива, тендер UA20-2014-261.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY