Тендер на організацію BizFair, 23-24 червня 2017 у м. Київ (тендер №UA1-2017 - 336)

Subject: Тендер на організацію BizFair, 23-24 червня 2017 у м. Київ (тендер №UA1-2017 - 336)
Published: 23.05.2017
Status: closed
Deadline: 
30.05.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію BizFair – ЯРМАРОК ТА ФОРУМ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ - представників малих підприємств з різних регіонів України і різноманітних сфер бізнесу , яка проводиться 24 червня 2017 року Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Технічне завдання (у додатку) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 12:30, 30 травня 2017 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.  

Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (зразок знаходиться у додатку до листа).

Прохання надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих тендерних документів зазначивши в темі листа «Тендер № UA1-2017- 336 – Організація BizFair у м. Київ» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int


Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файл на відкритий файлообмінник та надати посилання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY