Тендер на організацію конференції громад з результатів проектів МОМ по стабілізації громад (UA1-2016-302)

Subject: Тендер на організацію конференції громад з результатів проектів МОМ по стабілізації громад (UA1-2016-302)
Published: 31.05.2016
Status: closed
Deadline: 
13.06.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію конференції громад для представників 30 травня 2016, у м. Київ.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:30, 13 червня 2016 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, виписки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника єдиного податку або витягу з реєстру платників єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою “Тендер № UA1-2016-302 – Організація конференції громад з результатів проектів МОМ по стабілізації громад: 30 червня 2016, у м. Київ” на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «До уваги відділу закупівель».

Довідки за за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Романа Любченко»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY