Тендер на організацію логістики та надання харчування протягом дводенних тренінгів для співробітників Міністерства соціальної політики України у 2 (двох) містах України (тендер №UA1-2016-145, проект СS.0855)

Subject: Тендер на організацію логістики та надання харчування протягом дводенних тренінгів для співробітників Міністерства соціальної політики України у 2 (двох) містах України (тендер №UA1-2016-145, проект СS.0855)
Published: 02.03.2017
Status: closed
Deadline: 
16.03.2017

Тендер на організацію  проживання, логістики та надання харчування протягом дводенних тренінгів для співробітників Міністерства соціальної політики України у 2 (двох) містах України

        Міста проведення тренінгу:

  • Харків: Державний аерокосмічний університет ім. М.Є Жуковського “Харківський авіаційний інститут” адреса: вул. Чкалова 17, 23-24 березня.
  • Київ: НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1 (Центральний), який знаходиться за адресою: проспект Перемоги, 37, 06-07 квітня.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 15:00, 16 березня 2017 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів). Постачальник не має бути платником податку на додану вартість.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Прохання надсилати скановані комерційні пропозиції (підписані та з печатками) на електронну адресу iomkievteders@iom.int зазначивши в темі листа “Тендер № UA1-2017-145 - Організація тренінгів для Мінсоцполітики у 2 містах до уваги Максима Вінарєва

Довідки за за е-поштою iomkievteders@iom.int  (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Максима Вінарєва»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY