Тендер на організацію Молодіжної Школи Міграції у м.Буча протягом 07-13 серпня 2017 року (№UA1-2017-393)

Subject: Тендер на організацію Молодіжної Школи Міграції у м.Буча протягом 07-13 серпня 2017 року (№UA1-2017-393)
Published: 22.06.2017
Status: closed
Deadline: 
29.06.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 червня 2017 року оголошує тендер на організацію Молодіжної Школи Міграції.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання можна завантажити тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 29 червня 2017 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів, Інформаційний листок та Кодекс поведінки постачальника).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ. 

Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ, який можна завантажити тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційну пропозицію необхідно подати на електронну адресу (обов‘язково (!) у сканованому вигляді та засвідчену підписом / печаткою (за наявності))  з зазначенням теми: «Тендер №UA1-2017-393 на організацію Молодіжної Школи Міграції у м.Буча» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int. Будь ласка, зауважте, що відправлення повинне бути здійснене 1 (одним) файлом та його розмір не повинен перевищувати 7 Мб. У випадку неможливості надіслати одним файлом, заявка повинна бути розміщена на файло-обмінних системах із зазначенням посилання на неї.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати запитання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2017-393, до уваги Романа Филимонюка».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY