тендер на організацію молодіжної Школи міграції у Київській області (UA1-2016-236)

Subject: тендер на організацію молодіжної Школи міграції у Київській області (UA1-2016-236)
Published: 22.04.2016
Status: closed
Deadline: 
10.05.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію молодіжної Школи міграції у Київській області з 1 по 7 серпня 2016 р.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 10 травня 2016 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, виписки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника єдиного податку або витягу з реєстру платників єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (у форматі MC Word).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер UA1-2016-236 – Організація молодіжної школи міграції з 1 по 7 серпня 2016 р. у Київській області» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «До уваги відділу закупівель».

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Анни Чернявської»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY