Тендер на організацію регіонального тренінгу з адвокації для представників неурядових організацій, що працюють в сфері протидії торгівлі людьми в Республіці Білорусь, Молдова та Україні 30 березня-1 квітня 2016 року, м. Київ (№ UA1-2016 -087)

Subject: Тендер на організацію регіонального тренінгу з адвокації для представників неурядових організацій, що працюють в сфері протидії торгівлі людьми в Республіці Білорусь, Молдова та Україні 30 березня-1 квітня 2016 року, м. Київ (№ UA1-2016 -087)
Published: 26.02.2016
Status: closed
Deadline: 
09.03.2016

Тендер на організацію регіонального тренінгу з адвокації для представників неурядових організацій,  що працюють в сфері протидії торгівлі людьми в Республіці Білорусь, Молдова та Україні 30 березня-1 квітня 2016 року, м. Київ.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, 09 березня 2016 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою “Тендер № UA1-2016-087 - Організація тренінгу з адвокації для представників неурядових організацій,  що працюють в сфері протидії торгівлі людьми в Республіці Білорусь, Молдова та Україні 30 березня - 1 квітня 2016 року, м. Київ” на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Єлізавети Блінової»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY