Тендер на організацію тренінгу з протидії торгівлі людьми для працівників правоохоронних органів (UA1-2016-148)

Subject: Тендер на організацію тренінгу з протидії торгівлі людьми для працівників правоохоронних органів (UA1-2016-148)
Published: 22.03.2016
Status: closed
Deadline: 
28.03.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію тренінгу з протидії торгівлі людьми для працівників правоохоронних органів 25-26 квітня 2016, у м. Львів

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:30, 28 березня 2016 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою “Тендер № UA1-2016-148 – Організація тренінгу з протидії торгівлі людьми працівників правоохоронних органів: 25-26 квітня 2016, у м. Львівна адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «До уваги відділу закупівель».

 

Довідки за за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Єлізавети Блінової»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY