Тендер на послуги страхування майнових інтересів (майна) від усіх груп ризику для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2016-353).

Subject: Тендер на послуги страхування майнових інтересів (майна) від усіх груп ризику для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2016-353).
Published: 18.07.2016
Status: closed
Deadline: 
29.07.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 18 липня 2016 року оголошує тендер на послуги страхування майнових інтересів (майна) від усіх груп ризику для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2016-353).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Бюлетень №1 від 21 липня 2016 містить додаткову інформацію та зміни до Тендеру

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера а також обов’язкові положення контракту МОМ можна завантажити тут.

Просимо прийняти до уваги, що Тендер складається з п’яти (5) лотів. Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. Мовою пропозиції повинна бути англійська або українська.

Будь ласка, візьміть до уваги, що для того, щоб надати Фінансову Пропозицію, зацікавлені сторони повинні запросити Додаток 1 до цієї Тендерної Документації (Місцезнаходження та вартість майна, що підлягає страхуванню) надіславши на електронну адресу iomkievtenders@iom.int наступні документи: профайл компанії; свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка; перелік офісів компанії; перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років до 17:00 22 липня 2016 року.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надіслати свої комерційні пропозиції до 17:00 29 липня 2016 року (дати закриття тендеру) на електронну адресу iomkievtenders@iom.int разом із пакетом супроводжуючих документів (всі документи, зазначені в параграфі 11.1. Тендерної Документації) та зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.

Всі питання слід надсилати на е-пошту:iomkievtenders@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY