Увага! Тендер було скасовано та переоб'явлено. Tендер на постачання, доставки та дистрибуцію вугілля (UA1-2016-584)

Subject: Увага! Тендер було скасовано та переоб'явлено. Tендер на постачання, доставки та дистрибуцію вугілля (UA1-2016-584)
Published: 07.12.2016
Status: closed
Deadline: 
14.12.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 07 грудня 2016 року оголошує тендер на постачання, доставки та дистрибуцію вугілля в рамках проекту «Програма допомоги у галузі водопостачання, санітарії та гігієни постраждалим громадам на непідконтрольній території Україні», проекту «Програма допомоги у галузі водопостачання, санітарії та гігієни, та підготовки до зими постраждалого населення у східних регіонах України», та проекту Всебічна підтримка та забезпечення засобами гігієни, житлом та багатоцільова фінансова допомога внутрішньо переміщеним особам, особам, що повернулися на місце постійного проживання та іншим постраждалим громадам в Україні.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

Учасники мають взяти до уваги, що відповідно до Закону України №8122-VIII від 24.11.2015 р. звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/812-19).

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 16:00 14 грудня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Разом із комерційною пропозицією необхідно надати зразки товару, зразки пакування та варіанти маркування товару.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-584

Назва: Постачання, доставка та дистрибуція вугілля.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: Тендер #UA1-2016-584 ­– [найменування учасника] – до уваги Максима Кошеля.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY