УВАГА! Додано коментарі щодо загальних та технічних вимог тендеру.Тендер на постачання господарських та миючих засобів, EUBAM (№UA20-2015-092)

Subject: УВАГА! Додано коментарі щодо загальних та технічних вимог тендеру.Тендер на постачання господарських та миючих засобів, EUBAM (№UA20-2015-092)
Published: 27.07.2015
Status: closed
Deadline: 
10.08.2015

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує постачальників господарських та миючих засобів надати комерційні пропозиції щодо постачання наступних товарів (завантажити перелік).

            Запланований орієнтовний графік постачання:

            50% від загальної кількості – до кінця серпня 2015 року;

            50% від загальної кількості – до кінця жовтня 2015 року;

Поставки здійснюються на умовах DAP (Інкотермс – 2010) за адресою м.Одеса, вул. Затишна,13 не пізніше 10 календарних днів з моменту замовлення представником МОМ.

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок всіх запропонованих товарів разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті до Відділу закупівель Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна не пізніше ніж 12:00,     10 серпня 2015 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

 

Відповіді та коментарі щодо загальних та технічних вимог тендеру UA20-2015-092

 

Ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

            Часткові комерційні пропозиції припускаються. Оцінка пропозицій буде проводитись по кожній позиції окремо.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання господарських та миючих засобів, тендер UA20-2015-092.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY