Тендер на постачання ІТ, комп’ютерного та офісного обладнання (UA1-2016-094)

Subject: Тендер на постачання ІТ, комп’ютерного та офісного обладнання (UA1-2016-094)
Published: 18.02.2016
Status: closed
Deadline: 
25.02.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 18 лютого 2016 року оголошує тендер на постачання ІТ, комп’ютерного  та офісного обладнання для потреб  Державної прикордонної служби України  у рамках проекту що фінансується Державним Департаментом США «Удосконалення управління діяльністю відділів прикордонної служби - Фаза 4 (ВПС 4)».

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою, вказаною в специфікації обладнання.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 18:00, 25 лютого 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів (статут), свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список найбільших клієнтів з їх контактами).

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2016-094 - Тендер на постачання ІТ, комп’ютерного  та офісного обладнання» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievtenders@iom.int, до уваги Єлізавети Мельник (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY