Тендер на постачання ІТ обладнання для потреб Представництва (#UA1-2016-1097)

Subject: Тендер на постачання ІТ обладнання для потреб Представництва (#UA1-2016-1097)
Published: 13.12.2016
Status: closed
Deadline: 
27.12.2016

УВАГА! Змінено кількість обладнання у запиті (завнтажити бюлетень №1)

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 13 грудня 2016 року оголошує тендер #UA1-2016-1097 на постачання ІТ обладнання для потреб Представництва.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Правила подання, загальну інструкцію для постачальників, типові форми, детальну специфікацію обладнання, форму стандартного контракту МОМ можна завантажити тут.  

Також наводимо Інформаційний листок постачальника (завантажити тут) та Кодекс поведінки постачальника (завантажити тут)

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні.

Ціни повинні бути вказані в гривнях з ПДВ на умовах поставки DDP, Київ. Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 40 днів з дати закриття тендеру.

Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 10:00, 27 грудня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ та інших документів, зазначених у ЗІП).

Оригінали пропозицій повинні бути направлені у запечатаному конверті на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Тел. 044 568 5015

На конверті просимо вказати номер та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-1097

Назва: Постачання ІТ обладнання для потреб Представництва.

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки  з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2015-1097» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int. Будь-ласка, зауважте, що розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int  зазначивши у темі повідомлення: «Запит за тендером #UA1-2016-1097 до уваги Анни Козаченко» принаймні за три робочих дні до встановленого терміну для подання та отримання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY