Тендер на постачання IT обладнання у Донецькій області (UA1-2015-1117)

Subject: Тендер на постачання IT обладнання у Донецькій області (UA1-2015-1117)
Published: 03.09.2015
Status: closed
Deadline: 
14.09.2015

В рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», що фінансується Урядом Японії,  Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 03 серпня 2015 року оголошує тендер на постачання ІТ обладнання у Донецькій області.

Завантажити детальну Специфікацію товарів можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки повинен бути чітко вказаним у комерційній пропозиції та не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Запропонована ціна товарів повинна включати витрати на доставку та розвантаження товарів у зазначених у Специфікації населених пунктах України (м. Красноармійськ, Димитрів, Сєлідове, Часів Яр Донецької області).

У разі пропонування аналогів лотів, артикул та опис запропонованого аналогу повинен бути чітко вказаним у додатковому окремому полі, поруч із описом лоту, стосовно якого пропонується аналог.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ. (Завантажити Договір постачання товару та Угоду-замовлення)

Постачальники, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 10:00, 14 вересня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Ціни за одиницю та загальна вартість пропозиції повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. 

Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (актуальне значення курсу можна дізнатись за посиланням: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають вказаним вище вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оригінали комерційних пропозицій та тендерних документів повинні бути надіслані в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-1117 - Тендер на постачання IT обладнання у Донецькій  області» на адресу:

Представництво в Україні Міжнародної Організації з Міграції

Відділ Закупівель

01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8

та на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, обов’язково зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки та додаткові питання стосовно тендеру необхідно надсилати на е-пошту iomkievprocurement@iom.int.

В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2015-1117, до уваги Михайла Ломідзе.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти пропозиції, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту на поставку (Угоди-Замовлення). При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY