Тендер на постачання ІТ обладнання у рамках проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні» (UA1-2016-164)

Subject: Тендер на постачання ІТ обладнання у рамках проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні» (UA1-2016-164)
Published: 23.03.2016
Status: closed
Deadline: 
29.03.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 23 березня 2016 року оголошує тендер на постачання ІТ обладнання у рамках проекту «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні» за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в особі Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Націй (FCO).

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки товарів не повинен перевищувати 14 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку та розвантаження товарів за адресою: вул. Михайлівська, 8, м. Київ.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів та послуг до 10:30, 29 березня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в грн з ПДВ

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2016-164 - Тендер на постачання IT обладнання» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська,8 та на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievtenders@iom.int,, до уваги Ольги Боженко (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY