Тендер на постачання канцелярських товарів, EUBAM (№: UA20-2015-091)

Subject: Тендер на постачання канцелярських товарів, EUBAM (№: UA20-2015-091)
Published: 27.07.2015
Status: closed
Deadline: 
10.08.2015

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує Постачальників канцелярських товарів до надання комерційних пропозицій щодо постачання наступних товарів (завантажити перелік).

Плануємий графік постачання:

            50% від загальної кількості – до 30 серпня 2015 року;

            50% від загальної кількості – до кінця жовтня 2015 року;

Поставки здійснюються на умовах DAP (Інкотермс – 2010) за адресою м.Одеса, вул. Затишна,13 не пізніше 10 календарних днів з моменту замовлення представником МОМ.

Учасники тендеру повинні надати детальний опис і зразки всіх запропонованих товарів разом з комерційною пропозицією для перевірки їх якості. У разі невідповідності наданих зразків вимогам EUBAM, такі товари вважатимуться технічно не кваліфікованими. Всі зразки будуть повернуті учасникам тендеру після оцінки пропозицій. Комерційна пропозиція подається разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ тощо) та повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті до Відділу закупівель Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна не пізніше ніж 12:00,     10 серпня 2015 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Часткові комерційні пропозиції припускаються. Оцінка пропозицій буде проводитись по кожній позиції окремо.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний  стандартний контракт МОМ  та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті будь ласка вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання канцелярських товарів, тендер UA20-2015-091.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 Довідки за е- поштою: procurement@eubam.org.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY