Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб медичного офісу Представництва МОМ в Україні (UA1-2015-426)

Subject: Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб медичного офісу Представництва МОМ в Україні (UA1-2015-426)
Published: 26.06.2015
Status: closed
Deadline: 
01.07.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб медичного офісу Представництва.

Детальну специфікацію обладнання можна завантажити тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні. Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (у додатку).

Ціни повинні бути вказані в гривнях з НДС.  Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладняння до 18:00, 01 липня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ).

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 10 календарних днів з дати закриття тендеру.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2015-426» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int

Довідки з організаційних питань за електронною адресою iomkievprocurement@iom.int, до уваги Олександри Брушковської (з вказівкою номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY