Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб партнерської організації МОМ (UA1-2015-2045)

Subject: Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб партнерської організації МОМ (UA1-2015-2045)
Published: 11.12.2015
Status: closed
Deadline: 
28.12.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 11 грудня 2015 року оголошує тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб партнерської організації МОМ.

Завантажити детальну специфікацію обладнання можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Ділова 5А, Громадська організація «Донбас СОС».

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Ціни повинні бути вказані в гривнях без ПДВ.  Пропозиції з ПДВ буде відхилено. Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 10:00, 28 грудня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 20 днів з дати закриття тендеру.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2015-2045» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Романа Любченка (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY