Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва МОМ та партнерської організації (UA1-2016-021)

Subject: Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва МОМ та партнерської організації (UA1-2016-021)
Published: 19.01.2016
Status: closed
Deadline: 
26.01.2016

В рамках реалізації проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 19 січня 2016 року оголошує тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва та партнерської організації.

Завантажити детальну Специфікацію обладнання можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту. Комерційна пропозиція повинна включати доставку та розвантаження комп’ютерного обладнання за адресою, зазначеною в Специфікації обладнання.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана
в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена у валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Учасник-переможець у Декларації про ПДВ зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається, що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.       

Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 12:00, 26 січня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 днів з дати закриття тендеру.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2016-021» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Оксани Сірук (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY