Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва (UA1-2016-086)

Subject: Тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва (UA1-2016-086)
Published: 16.02.2016
Status: closed
Deadline: 
22.02.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 15 лютого 2016 року оголошує тендер на постачання комп’ютерного обладнання для потреб Представництва.

Завантажити детальну специфікацію обладнання можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 10 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою, вказаною в специфікації обладнання.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 12:00, 22 лютого 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів (статут), свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список найбільших клієнтів з їх контактами).

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 20 днів з дати закриття тендеру. Ціни повинні бути вказані в доларах США з ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (актуальне значення курсу можна дізнатись за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Оплату буде здійснено протягом 10 (календарних) днів після прийняття МОМ товару.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2016-086» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8  з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Олександри Брушковської»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY