Тендер на постачання комп’ютерного обладнання (EUBAM, Тендер №UA20-2014-237)

Subject: Тендер на постачання комп’ютерного обладнання (EUBAM, Тендер №UA20-2014-237)
Published: 19.12.2014
Status: closed
Deadline: 
11.01.2015

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує зацікавлених правоможних постачальників надати комерційні пропозиції щодо постачання наступних товарів (завантажити перелік)

Поставки здійснюються на умовах DDP (Інкотермс – 2010) за адресою м. Одеса, вул. Затишна, 13 не пізніше 30 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.

Ціни можуть бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

            Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок запропонованих товарів разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані до Місії EUBAM на електронну адресу procurement@eubam.org, aбо особисто, або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака) не пізніше ніж 18:00, 11 січня 2015 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

В разі подання в означений термін пропозиції на електронну адресу, оригінал пропозиції також має бути обов’язково відправлен у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до уваги Сергія Кущака).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання комп’ютерного обладнання, тендер UA20-2014-237.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

 Довідки за тел. (0482) 36-52-77 (Сергій Кущак)

та електронною поштою: procurement@eubam.org.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY