Тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми (UA1-2016-032)

Subject: Тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми (UA1-2016-032)
Published: 21.01.2016
Status: closed
Deadline: 
01.02.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 січня 2016 року оголошує тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми.

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Доставка здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Амосова, 8.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації до 10:00, 01 лютого 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку і т.д.).

Необхідно звернути увагу також на те, що пропозиція повинна бути дійсною протягом 10 днів з дати закриття тендеру.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми, UA1-2016-032» на електронну адресу -iomkievprocurement@iom.int

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Лідії Усольцевої (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY