тендер на постачання матраців в рамках проекту «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні» (UA1-2015-320.1)

Subject: тендер на постачання матраців в рамках проекту «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні» (UA1-2015-320.1)
Published: 22.07.2015
Status: closed
Deadline: 
24.07.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 липня 2015 року оголошує тендер на постачання матраців в рамках проекту «Невідкладна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні», що фінансується урядом Канади. 

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки товарів не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку та розвантаження товарів у 3 населені пункти України (м. Лозова, Одеська область: с. Піщана, Тернопільська область: с. Петриків).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів та послуг до 17:00, 24 липня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.  Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру: «UA1-2015-320.1 - Тендер на постачання матраців».

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int з вказівкою у темі листа: «UA1-2015-320.1 - Тендер на постачання матраців» до уваги Ольги Єршової» .

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY