Тендер на постачання меблів, постільної білизни та матрасів в рамках програми допомоги переселенцям (Тендер № UA1-2014-246)

Subject: Тендер на постачання меблів, постільної білизни та матрасів в рамках програми допомоги переселенцям (Тендер № UA1-2014-246)
Published: 26.12.2014
Status: closed
Deadline: 
09.01.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 26 грудня 2014 року оголошує тендер на постачання меблів, постільної білизни та матрасів в рамках програми допомоги переселенцям.

Завантажити детальну специфікацію можна тут. 

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки товарів не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку та розвантаження товарів у 5 міст України (Харків, Святогорськ, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Одеса).

Завантажити детальну інформацію з приводу доставки можна тут.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповдно до специфікації товарів до 10:00, 9 січня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «Тендер на постачання господарських товарі, UA1-2014-246» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій.

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 - Олександра Брушковська та Юлія Завертана та за е-поштою iomkievprocurement@iom.int .

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY