Тендер на постачання музичних інструментів у Донецькій та Луганській областях (UA1-2016-2011)

Subject: Тендер на постачання музичних інструментів у Донецькій та Луганській областях (UA1-2016-2011)
Published: 21.01.2016
Status: closed
Deadline: 
29.01.2016

В рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», що фінансується Урядом Японії,  Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 січня 2016 року оголошує тендер на постачання музичних інструментів у Донецькій та Луганській областях.

Завантажити детальну Специфікацію товарів можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки повинен бути чітко вказаним у комерційній пропозиції та не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Запропонована ціна товарів повинна включати витрати на доставку та розвантаження товарів у зазначених у Специфікації населених пунктах України в Донецькій та Луганській областях.

У разі пропонування аналогів лотів, артикул та опис запропонованого аналогу повинен бути чітко вказаним у додатковому окремому полі, поруч із описом лоту, стосовно якого пропонується аналог.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Постачальники, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 18:00, 29 січня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Ціни за одиницю та загальна вартість пропозиції повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. 

Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (актуальне значення курсу можна дізнатись за посиланням: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають вказаним вище вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання Музиних інструментів, UA1-2016-2011» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int

Довідки та додаткові питання стосовно тендеру необхідно надсилати на е-пошту iomkievprocurement@iom.int. В темі листа необхідно вказати: Запит в рамках тендеру UA1-2016-2011, до уваги Олега Чугая.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти пропозиції, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту на поставку (Угоди-Замовлення). При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY