тендер на постачання непродовольчих товарів, білизни, взуття та одягу в рамках проекту фінансованого ЄС MIGRECO для допомоги мігрантам, що утримуються у Пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Чернігівській обл.(UA1-2015-034)

Subject: тендер на постачання непродовольчих товарів, білизни, взуття та одягу в рамках проекту фінансованого ЄС MIGRECO для допомоги мігрантам, що утримуються у Пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Чернігівській обл.(UA1-2015-034)
Published: 30.01.2015
Status: closed
Deadline: 
23.02.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 30 січня 2015 року  оголошує тендер на постачання  непродовольчих товарів, білизни, взуття та одягу в рамках проекту фінансованого ЄС MIGRECO для допомоги мігрантам, що утримуються у Пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) у Чернігівській області  Державної міграційної служби України.

Завантажити детальну специфікацію можна тут

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 14 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Строк поставки товарів не повинен перевищувати 14 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Існує можливість подачі комерційних пропозицій на окремі одиниці товарів, як зазначено в специфікації.

Комерційна пропозиції повинна включати доставку  товарів  у ПТПІ у Чернігівській області  за адресою:  вул. Лісна, 5, смт. Розсудів,  Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., Україна 15044.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx ).

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку) до 09:00, 23 лютого 2015 року (дати закриття тендеру).

Прохання надсилати комерційні пропозиції в закритому конверті з поміткою «Тендер на постачання господарських товарі, UA1-2015-034» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій  або  електрону версію комерційної пропозиції  разом із сканованим варіантом вищезазначених установчих документів на е-пошту iomkievprocurement@iom.int,  вказавши у темі листа «Тендер на постачання господарських товарів, UA1-2015-034».  У випадку запиту МОМ компанії мають надати паперову версію документів. Наразі, компанії, які відмовляться у подальшому надати оригінал комерційної пропозиції, будуть вважатись як ті, що відмовились брати подальшу участь у тендері.

Довідки за телефоном +38 044 568-50-15 та за е-поштою:iomkievprocurement@iom.int. Контактні особи Єлізавета Мельник та Юлія Завертана.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY