Тендер на постачання непродовольчих товарів, білизни, взуття та одягу в рамках проекту фінансованого ЄС MIGRECO для допомоги мігрантам, що утримуються у Пунктах тимчасового тримання (ПТТ) Державної прикордонної служби України ( #UA1-2015-113)

Subject: Тендер на постачання непродовольчих товарів, білизни, взуття та одягу в рамках проекту фінансованого ЄС MIGRECO для допомоги мігрантам, що утримуються у Пунктах тимчасового тримання (ПТТ) Державної прикордонної служби України ( #UA1-2015-113)
Published: 24.03.2015
Status: closed
Deadline: 
08.04.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 24 березня 2015 року  оголошує тендер на постачання  непродовольчих товарів, білизни, взуття та одягу в рамках проекту фінансованого ЄС MIGRECO для допомоги мігрантам, що утримуються у Пунктах тимчасового тримання (ПТТ) Державної прикордонної служби України.

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 14 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Строк поставки товарів не повинен перевищувати 20 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Існує можливість подачі комерційних пропозицій на окремі одиниці товарів, як зазначено в специфікації.

Комерційна пропозиції повинна включати доставку  товарів  у за адресою:  смт. Бортнічі,  вул. Світла 6. 

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx ).

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку) до15:00, 8 квітня 2015 року (дати закриття тендеру).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «Тендер на постачання одягу, білизни та непродовольчих товарів, UA1-2015-113» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій та на електрону адресу iomkievprocurement@iom.int, вказавши у темі листа назву тендеру. Наразі, компанії, які не нададуть паперову версію документів будуть вважатись як ті, що відмовились брати подальшу участь у тендері.

Довідки за телефоном +38 044 568-50-15 та за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int . Контактна особа Єлізавета Мельник.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY