Тендер на постачання сільськогосподарського обладнання та інструментів у Донецькій, Одеській, Луганській, та Харківській областях (UA1-2015-1042)

Subject: Тендер на постачання сільськогосподарського обладнання та інструментів у Донецькій, Одеській, Луганській, та Харківській областях (UA1-2015-1042)
Published: 10.08.2015
Status: closed
Deadline: 
25.08.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 07 серпня 2015 року оголошує тендер на постачання сільськогосподарського обладнання та інструментів у Донецькій, Одеській, Луганській та Харківській областях в рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка ВПО та постраждалого населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом. 

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки товарів не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку та розвантаження товарів у зазначених у специфікації населених пунктах України (м. Дружківка та Костянтинівка Донецької області; м. Одеса Одеської області; м. Сватове Луганської області; м. Харків, Барвінкове, Борова та Ізюм Харківської області).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ. (Завантажити Договір постачання товару та Угоду-замовлення)

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів та послуг до 10:00, 25 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій  з поміткою «UA1-2015-1042 - Тендер на постачання сільськогосподарського обладнання та інструментів у Донецькій, Одеській, Луганській, та Харківській областях»  на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Максима Осаволюка (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY