Тендер на постачання засобів індивідуального захисту (тендер #UA1-2014-186)

Subject: Тендер на постачання засобів індивідуального захисту (тендер #UA1-2014-186)
Published: 13.11.2014
Status: closed
Deadline: 
19.11.2014

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує зацікавлених правоможних постачальників надати комерційні пропозиції щодо постачання засобів індивідуального захисту, а саме бронежилетів та захисних шоломів.

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 5 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні.

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок запропонованих товарів разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані до МОМ на електронну адресу iomkievprocurement@iom.int або факс: 044 568-50-16 не пізніше ніж 18:00, 19 листопада 2014 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 14 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Довідки з організаційних питань за тел. +38 044 568-50-15 - Олександра Брушковська та Валерія Брагілєва.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY