тендер на постачання зимових шин (UA1-2015-867)

Subject: тендер на постачання зимових шин (UA1-2015-867)
Published: 17.09.2015
Status: closed
Deadline: 
29.09.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 17 вересня 2015 року оголошує тендер на постачання зимових шин для потреб Представництва МОМ в Україні.  

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки товарів не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку на адресу Представництва МОМ в Україні - м. Київ, вул. Михайлівська, 8.

Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів та послуг до 10:00, 29 вересня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані у гривнях з ПДВ.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-867 - Тендер на постачання зимових шин для потреб Представництва МОМ в Україні» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру. 

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Олександри Брушковської (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY