Тендер на проведення ІТ курсів у Донецькій області в рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», що фінансується Урядом Японії (UA1-2015-1175)

Subject: Тендер на проведення ІТ курсів у Донецькій області в рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», що фінансується Урядом Японії (UA1-2015-1175)
Published: 13.10.2015
Status: closed
Deadline: 
30.10.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 13 жовтня 2015 року оголошує тендер на проведення ІТ курсів у  Донецькій області в рамках проекту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», що фінансується Урядом Японії.  

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційна пропозиція повинна включати проведення курсів у зазначеному в специфікації населеному пункту України (м. Добропілля, Донецької області).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації із детальним описом запропонованої програми курсів до 10:00, 30 жовтня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу ООН на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-1175 - Тендер на проведення ІТ курсів у Донецькій  області» на адресу: Міжнародна організація з міграції, відділ закупівель, 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на электрону адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Михайла Ломідзе (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY