тендер на проведення комплексного соціологічного дослідження з метою визначення вразливості до торгівлі людьми та рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми дітей та молоді в Україні (#UA10-2015-082)

Subject: тендер на проведення комплексного соціологічного дослідження з метою визначення вразливості до торгівлі людьми та рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми дітей та молоді в Україні (#UA10-2015-082)
Published: 03.03.2015
Status: closed
Deadline: 
23.03.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 02 березня 2015 р. оголошує тендер на проведення комплексного соціологічного дослідження з метою визначення вразливості до торгівлі людьми та рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми дітей та молоді в Україні.

Дане завдання включає в себе розробку методології дослідження, системи індикаторів для оцінки вразливості та рівня обізнаності, анкет для проведення інтерв’ювання, проведення опитування та обробку результатів.

Опитування має бути проведене серед наступних категорій респондентів у кожному регіоні України:

 1. Діти, які належать до найбільш вразливих груп
 • діти, що виховуються в закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • діти з кризових родин та/або родин, які знаходяться під соціальним супроводом;
 • діти, переміщені з зони АТО;
 • діти, які виховуються у прийомних сім’ях;
 • діти, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу;
 • діти, які перебувають у закладах позбавлення волі;
 • діти з обмеженими можливостями;
 • безпритульні діти.
 1. Молодь, що навчається в ПТНЗ;
 2. Ключові інформанти (key informants) – спеціалісти, які працюють у сфері захисту прав дитини (представники ЦССДМ, служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кримінальної міліції у справах дітей, громадських організацій);

Дослідження повинно оцінити:

а) обсяги, характеристики та географію групи підвищеного ризику; 

б) рівень обізнаності дітей та молоді з різними формами торгівлі людьми, особливу увагу приділяючи формам торгівлі дітьми;

в) рівень оцінки ризику потрапляння в ситуації торгівлі людьми;

г) рівень обізнаності щодо способів захистити себе від потрапляння у ситуації торгівлі людьми;

д) рівень обізнаності з тим, куди звертатися, якщо потрапили у ситуацію торгівлі людьми;

е) визначення найбільш ефективних методів донесення інформації дітям та молоді про торгівлю людьми.

Результати дослідження повинні бути представлені у заключному звіті.

Запит пропозицій (ЗП) містить детальну інформацію.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути вказані без ПДВ в доларах США. Ціни є індикативними та оплата буде здійснена в  гривнях за безготівковим розрахунком по курсу ООН на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx)

Загальний термін проведення дослідження має складати не більше 4 календарних місяців з дня затвердження технічного завдання та підписання договору на проведення дослідження.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного договору МОМ про надання послуг (на сайті у форматі MC Word).

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам не будуть враховані МОМ.       

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 17:00, понеділок, 23 березня 2015 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податків, список та/або рекомендації найбільших клієнтів, технічна та фінансова пропозиція). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій. Також необхідно надіслати електронну версію заявки за адресою: iomkievprocurement@iom.int та imydlovets@iom.int.\

На конверті, будь ласка, вкажіть назву тендера: «Проведення комплексного соціологічного дослідження, тендер UA10-2015-082».

Довідки за тел. 568-50-15 (Ірина Мидловець) та за е-поштою: (iomkievprocurement@iom.int та imydlovets@iom.int)

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY