Тендер на проведення курсу лекцій (PRINEX, тендер № UA1-2015-376)

Subject: Тендер на проведення курсу лекцій (PRINEX, тендер № UA1-2015-376)
Published: 31.07.2015
Status: closed
Deadline: 
04.09.2015

У рамках проекту “Підтримка створення електронної системи попереднього обміну  інформацією між митними органами Білорусі та України” (PRINEX) за підтримки Європейського Союзу, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 31 липня 2015 року оголошує тендер на проведення курсу лекцій на тему розробки веб-додатків на Microsoft Visual Studio: 20483B Програмування  на C#; 20486А Розробка ASP.NET MVC 4 Веб-додатків; 20487B Створення хмарних рішень і веб-сервісів.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Також, необхідно звернути увагу на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.     

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 4 вересня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на надання відповідних послуг, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Відділ Закупівель

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8.

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-376.

Проект: “Підтримка створення електронної системи попереднього обміну  інформацією між митними органами Білорусі та України” (PRINEX).

Питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями можна направляти електронною поштою на адресу: iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2015-376 до уваги Єлизавети Мельник.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY