Увага! Тендер подовжено.Тендер на ремонт офісного приміщення Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні в смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області (UA20-2015-124)

Subject: Увага! Тендер подовжено.Тендер на ремонт офісного приміщення Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні в смт. Піщанка Піщанського району Вінницької області (UA20-2015-124)
Published: 25.06.2015
Status: closed
Deadline: 
13.07.2015

В рамках Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 25 червня 2015 року оголошує тендер на ремонт офісного приміщення Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні в смт.Піщанка Піщанського району Вінницької області.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції. Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях або доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx)

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 12:00, 6 липня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на здійснення відповідних робіт, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Будь ласка, зверніть увагу на те, що кінцевий термін подання тендерних пропозицій продовжено. Деталі у Бюлетні №1

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

вул. Затишна, 13, м. Одеса 65012, Відділ закупівель Місії EUBAM

На конверті, будь ласка, вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер UA20-2015-124 на ремонт офісного прімищення Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні в смт.Піщанка Піщанського району Вінницької області..

Довідки за електронною адресою: procurement@eubam.org.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY