Тендер на створення нової версії веб-сайту Програми протидії торгівлі людьми МОМ (UA1-2015-187)

Subject: Тендер на створення нової версії веб-сайту Програми протидії торгівлі людьми МОМ (UA1-2015-187)
Published: 24.04.2015
Status: closed
Deadline: 
05.06.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає постачальника послуг для створення нової версії веб-сайту Програми протидії торгівлі людьми МОМ (далі - Сайт) www.stoptrafficking.org (UA1-2015-187).

Обраний постачальник послуг повинен виконувати такі завдання:

•             Створення структури сайту;

•             Інсталяція, конфігурація та адаптація CMS (системи управління контентом) Drupal;

•             Створення дизайну відповідно до корпоративних вимог;

•             Проведення інструктажу з адміністрування Сайту для працівників МОМ;

•             Підтримка сайту та пошук й виправлення помилок.

До участі у тендері запрошуються постачальники послуг з наявним досвідом створення веб-сайтів на базі системи управління контентом Drupal не менше трьох років; з наявністю відповідного портфоліо щодо дизайну та програмування.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Завантажити технічне завдання  з детальною інформацією можна тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції (разом із бюджетом, планом виконання робіт, резюме залучених фахівців, портфоліо створених сайтів) до 18:00, 5 червня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податків та рекомендаційні листи).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Створення нової версії веб-сайту Програми протидії торгівлі людьми МОМ (UA1-2015-187)» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій та електронну версію комерційної пропозиції  разом із сканованим варіантом вищезазначених установчих документів на е-пошту iomkievprocurement@iom.int,  вказавши у темі листа «Тендер на постачання послуг для створення нової версії веб-сайту Програми протидії торгівлі людьми МОМ (UA1-2015-187)».

Компанії, які не надали оригінал комерційної пропозиції до 18:00, 5 червня 2015 року, будуть вважатись як ті, що відмовились брати подальшу участь у тендері.

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Мидловець Ірини (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY