Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» (Тендер № UA1-2015-007)

Subject: Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» (Тендер № UA1-2015-007)
Published: 14.01.2015
Status: closed
Deadline: 
21.01.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні» відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ. Детальний перелік друкованої продукції додається.

МОМ залишає за собою право незначно змінювати параметри друку (наприклад щільність паперу або заміна матового ламінування на покриття захисним лаком і т.д.).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити).

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції до 18:00, 21 січня 2015 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Комерційні пропозиції повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-007 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380(44)5685015/tvlasenko@iom.int (Тетяна Власенко) чи за електронною поштою iomkievprocurement@iom.int.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY