Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для Програми протидії торгівлі людьми (тендер №UA1-2017 -525)

Subject: Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для Програми протидії торгівлі людьми (тендер №UA1-2017 -525)
Published: 28.08.2017
Status: closed
Deadline: 
01.09.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на виготовлення поліграфічної продукції для програми протидії торгівлі людьми.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 12:00, 1 вересня 2017 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер № UA1-2017-525 – Виготовлення поліграфічної продукції для програми протидії торгівлі людьми» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Кюрджиєвої Діани»).

 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY