Тендер на виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції (UA1-2016-271)

Subject: Тендер на виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції (UA1-2016-271)
Published: 16.05.2016
Status: closed
Deadline: 
23.05.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції для потреб Проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Термін поставки продукції не повинен перевищувати 14 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропрозиції та приклади поліграфічної продукції до 18:00, 23 травня 2016 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 20 днів з дати закриття тендеру. Ціни повинні бути вказані в гривнях з ПДВ.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер № UA1-2016-271 – Виготовлення сувенірної та поліграфічної продукції для потреб Проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Тетяни Власенко»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY