тендер на виготовлення документального відеосюжету про гуманітарну допомогу МОМ на Донбасі (№ UA1-2016-211)

Subject: тендер на виготовлення документального відеосюжету про гуманітарну допомогу МОМ на Донбасі (№ UA1-2016-211)
Published: 15.04.2016
Status: closed
Deadline: 
29.04.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 15 квітня 2016 року оголошує тендер на виготовлення документального відеосюжету про гуманітарну допомогу МОМ на Донбасі.  

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, інструкції для Постачальників послуг, технічне завдання та форму стандартного контракту МОМ можна знайти у запиті пропозицій (завантажити).

Постачальника послуг буде обрано у відповідності до процедур відбору на основі визначення якості та затрат на виконання послуг, описаних у запиті пропозицій.

Також, необхідно звернути увагу на те, що загальна вартість тендерної пропозиції має бути вказана в доларах США, без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку згідно операційного обмінного курсу ООН на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами валют: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Тендерні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції особисто або поштою до Представництва МОМ в Україні до 10:00 29 квітня 2016 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, виписки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника єдиного податку або витягу з реєстру платників єдиного податку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера). Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Прохання надсилати оригінали тендерних пропозицій у конверті на адресу:

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-211.

Проект: «Гуманітарна допомога найбільш постраждалим категоріям населення на непідконтрольній та підконтрольній територіях України».

Питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічним завданням можна направляти електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2016-211, до уваги Варвари Жлуктенко».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY