Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії в Східній Європі (MIGRECO)» (№UA1-2015-133)

Subject: Тендер на виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії в Східній Європі (MIGRECO)» (№UA1-2015-133)
Published: 31.03.2015
Status: closed
Deadline: 
08.04.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає компанію для виготовлення поліграфічної продукції для потреб Проекту «Посилення управління міграційними процесами та співпраці з питань реадмісії в Східній Європі (MIGRECO)» відповідно до наданого дизайну та макетів МОМ. Детальний перелік друкованої продукції  та приклад зображення для нанесення додається.

МОМ залишає за собою право незначно змінювати параметри друку (наприклад щільність паперу або заміна матового ламінування на покриття захисним лаком і т.д.).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Ціни повинні бути вказані в гривнях з НДС. Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 20 календарних днів з дати закриття тендеру.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 15:00, 8 квітня 2015 року разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податку). Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Комерційні пропозиції повинні бути подані особисто або надіслані поштою у запечатаному конверті за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-133 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380(44)568-50-15/tvlasenko@iom.int (Тетяна Власенко) чи за електронною поштою iomkievprocurement@iom.int

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY