Тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії (UA1-2016-045)

Subject: Тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії (UA1-2016-045)
Published: 29.01.2016
Status: closed
Deadline: 
08.02.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні шукає постачальника послуг для  виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії в будинку за адресою м. Київ, вул. Михайлівська 6, що включає в себе мережеву інфраструктуру (СКС), змонтовану, протестовану структуровану кабельну мережу (включаючи підключення до контуру заземлення й системи електроживлення всіх елементів мережевої інфраструктури) на одному поверсі  будинку та внутрішню телефонну мережу, яка повинна бути підключена до цифрової АТС Panasonic KX-TDE600, яка розташована у серверній кімнаті, за адресою вул. Михайлівська 8.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Завантажити  технічні умови (ТУ) на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі  можна тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповдно до вимог ТУ до 15:00, 08 лютого 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі та системи телефонії, тендер UA1-2016-045» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Олександри Брушковської»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY