тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Апеляційного суду Одеської області (UA1-2016-111)

Subject: тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Апеляційного суду Одеської області (UA1-2016-111)
Published: 01.03.2016
Status: closed
Deadline: 
21.03.2016

В рамках реалізації проекту  «Розвиток в структурах правоохоронних органів України,  які протидіють злочинам, що пов’язані з торгівлею людьми, системи кримінального аналізу ризиків, сумісної зі стандартами ЄС», що фінансується Держдепартаментом США, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 29 лютого 2016 року проводить тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Апеляційного суду Одеської області.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію (завантажити).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на обладнання в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка комп’ютерного обладнання (комп’ютери, монітори, програмне забезпечення) здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні не пізніше 31 березня 2016 р. Доставка решти обладнання здійснюється за адресою суду у м. Одеса, вул. Гайдара, 24А, в період з 4 по 8 квітня 2016 р.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити).

Учасник повинен надати гарантію на обладнання не менше 3 років (гарантійний строк повинен бути зазначений в комерційній пропозиції) та забезпечити здійснення гарантійного обслуговування в триденний термін після звернення.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.        

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 10:00, 21 березня 2016 р (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, сертифікати самого обладнання (ISO та УкрСЕПРО), список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «UA1-2016-111_Тендер на закупівлю і встановлення інтегрованої системи відеоконференц-зв’язку для Апеляційного суду Одеської області» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Оксани Фоменко»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY