Тендер на закупівлю і встановлення обладнання для системи кримінального аналізу та аналізу ризиків у Національній поліції України (UA1-2016-251)

Subject: Тендер на закупівлю і встановлення обладнання для системи кримінального аналізу та аналізу ризиків у Національній поліції України (UA1-2016-251)
Published: 29.04.2016
Status: closed
Deadline: 
12.05.2016

У рамках проекту, фінансованого Держдепартаментом США «Розвиток в структурах правоохоронних органів України,  які протидіють злочинам, що пов’язані з торгівлею людьми, системи кримінального аналізу ризиків, сумісної зі стандартами ЄС», Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 29 квітня 2016 року оголошує тендер на придбання закупівлю і встановлення обладнання для системи кримінального аналізу та аналізу ризиків у Національній поліції України.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання  здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Міжнародна організаці з міграції до 10 червня 2016 р.

Тендерна пропозиція  має бути дійсною протягом 30 (тридцяти) календарних днів після їх подання; це має бути чітко зазначено в тексті пропозиції.

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати оригінали тендерних пропозицій та підтверджуючих документів згідно з переліком тендерної документації до 10:00, 12 травня 2016 року. Тендерні пропозиції, надіслані після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту: Тендер: UA1-2016-251.

Проект: «Розвиток в структурах правоохоронних органів України,  які протидіють злочинам, що пов’язані з торгівлею людьми, системи кримінального аналізу ризиків, сумісної зі стандартами ЄС».

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії  електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2016-251 до уваги Анни Чернявської.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY